"Avem" serijos peiliai yra įkvėpti paukščių pasaulio ir jo gyventojų archetipų. Kiekvienas modelis savo formomis, savybėmis ir vizualine darna yra savotiška duoklė specifiniam paukščiui, bandant atkartoti motinos gamtos sukurtas esybes.

heron knife

Heron/Garnys - grakštus ir elegantiškas. Liko 5 vnt.

Pats svarbiausias peilis kiekvieno virtuvėje, šefo peilis. Universalus ir fatališkas betkokių produktų atžvilgiu. Peilis turi ilgą plokščią papilvę kas padidina vienu metu naudojamo ašmens plotą, bei optimalę papilvę leidžiančią peiliu smulkinant maisto produktus jo neatkelti nuo pjaustymo lentelės.

K-tip smaigalys esantis šiek tiek žemiau centrinės linijos padaro peilį itin vikrų rankose ir ne tokį griozdišką, kaip dauguma tipinių vakarietiškų peilio formų. Pradėjus pjaustyti produktus sunku sustoti!

Plienas: Nerūdijantis AEB-L
Kietumas: 61 hrc
Bendras ilgis: 290mm
Geležtės ilgis: 180mm

Bazinio modelio kaina:
200 Eur

shoebill knife

Shoebill/klumpiasnapis - negailestingas daržovėms.
Liko 3vnt.

Vienas iš "pamirštų" peilių yra japoniškas Nakiri (daržovių kapoklė), atsiradus virtuvės kombainams ir mandolinoms tokio tipo peiliai pateko į raudonają knygą ir yra ant išmirimo ribos. Jie gyvuoja dėka nedidelių grupių entuziastų ir šefų kuriems su peiliu sudoroti didelį kiekį daržovių troškiniui yra "kaifas" . Milžiniškas lygus plotas ašmenų linijoje leis vienu pjūviu perpjauti didžiulį plotą o lengva papilvė ties smaigaliu yra lengva adaptacija/iteracija nuo originalaus tradicinio dizaino, pritaikant peilį labiau europiniui pjaustymo stiliui. 

Plienas: Nerūdijantis AEB-L
Plieno kietumas: 61 hrc
Bendras ilgis: 265mm
Geležtės ilgis: 155mm

Bazinio modelio kaina:
185 Eur

Colibri/Kolibriai - maži, tačiau nepakeičiami.
Liko 3vnt.
XL sold out.

Dažniausiai nuvertinami peiliai virtuvėje yra maži universalūs "darbinukai" kurie atlieka labai didelę dalį darbo nepaisant jų nedidelio dydžio. Jie it pilkieji kardinolai jūsų virtuvėje, apie juos gal ir nepasakosite ir nesigirsite, tačiau atsiradus betkokiai nestandartinei užduočiai virtuvėje pirmą griebsitės jų. Jie pritaikyti lupimui, išsėklinimui, nukaulinimui ir betkokiai kitai tikslumo reikalaujančiai užduočiai.

Plienas: Nerūdinatis AEB-L
Plieno kietumas: 61 hrc
Bendras ilgis: 160mm (190mm XL)
Geležtės ilgis: 85mm (95mm XL)

Bazinio modelio kaina: 70 Eur (90Eur XL)

G10/Stiklo audinio blokeliai


Visų modelių peilių baziniai variantai yra kartu komplektuojami su nerūdijančio plieno paprastais važtais ir sintenės medžiagos medžiagos (G10 arba Micarta (tekstolitas)) rankena pagaminta jūsų pasirinktos spalvos. Kitokios/papildomos medžiagos kainuos papildomai.

G10 tai stiklo pluoštu sutvirtinta epoksidinė derva kuri LABAI atspari aplinkos poveikiui ir yra labai ilgaamžiška.
Spalvą galite rinktis kokią norite, tai įeina į peilio kainą.

Poreikiui esant, galima abi rankenos puses daryti skirtingų spalvų.
Žemiau patektos galimos G10 rankenų spalvos:

Micarta/Tekstolitas

Jei G10 pasirinkimas jūsų netenkina, galima rinktis iš 3 spalvų Micarta/Tekstolito. Tai ilgaamžiška medžiaga, tankūs auditio sluoksniai pertepti ir persunkti epoksidine derva, apdirbtoje rankenoje matosi audinio raštas.

Natūralus medis

Jei jūsų netenkina nei G10 nei Micarta pasirinkimas ir norite kažko individualesnio, galite rinktis peilio rankeną gaminti iš natūralaus medžio.
Rinktis galute iš Arizona Ironwood, padouk bei ebony (afrikietiškas juodmedis). Šiai medžiai yra labai riebūs ir atsparūs išorės poveikiui.

Toks pasirinkimas kainuos papildomai 20 Eur prie bazinio peilio kainos.

Peilio rankenos natūralią medieną galite pasirinkti iš žemiau nurodytų variantų:

Stabilizuota mediena

Jei norite kažko individualaus bet daug žaismingesnio nei paprasta natūrali mediena, yra platus pasirinkimas stabilizuotos medienos.
Stabilizuota mediena yra paprasta mediena kuri buvo nardinta į epoksidinę derva, visos poros yra užkišos ir ji yra labai atspari išorės poveikiui, nebijo drėgmės, taip pat yra dažnai įvairių spalvų.

Toks pasirinkimas papildomai kainuos 25 Eur prie bazinio peilio kainos.

Peilio rankenos stabilizuotą medieną galite pasirinkti iš žemiau nurodytų variantų:

Varžtų pasirinkimas

Nepriklausomai nuo to kokios medžiagos rankeną pasirinkote taip pat galite pasirinkti kokių varžtų norėtumėte.
Paprasti nerūdijančio plieno varžtai yra įskaičiuoti į bazinio peilio kainą.
Juodi nerūdinačio plieno varžtai papildomai kainuos 5Eur
Oksiduoti
 nerūdijančio plieno varžtai papildomai kainuos 10Eur

Žemiau yra pateikti varžtų pavyzdžiai su skirtingimos rankenomis (juoda G10, ruda micarta, mėlyna stabilizuota mediena):

Pasirinkus medienos rankeną:

Jei pasirinkote natūralios arba stabilizuotos medienos rankeną jūs taip pat galite pasirinkit kokios spalvos bus vidinis G10 sluoksnis.
Šiuo atveju yra pasirinkimas tarp juodos ir baltos. Tai jau įskaičiuota į rankenos kainą.

Butaforinė atleidimo linija

Esant norui taip pat galima ant peilio geležtės uždėti atleidimo liniją, plienas šioje vietoje pakeičia spalvą kai perlipa atitinkamą temperatūra.

Toks geležtės apdirbimas papildomai kainuotų 20 Eur.

Cerakote danga

Geležtę galima padengti juoda cerakote keramikine danga. Danga labai atspari dilimui, tai papildoma apsauga geležtei, plius peilis įgauna tikrai išskirtinę išvaizdą.

Dengimo kaina: 50Eur

Jei jau išsirinkote peilį ir jo komplektaciją ar tiesiog reikia konsultacijos, rašykite šiame puslapyje esančiame messengeryje arba pasinaudokite žemiau pateiktomis nuorodų ikonomis!